Jump to content

Welcome to CSNation Gaming
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more.

Login to Account Create an Account
Photo

[Regulament & Model Postare CUMPAR

• This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

CSN-SabinTuber

CSN-SabinTuber

Administrators

• Rang:Administrators
  • Reputație:0
  • Postări:21
  • Avertismente:0
PA POINTS

Aceasta zona are ca scop vanzarea si cumpararea diferitelor bunuri, din lumea reala sau electronica. 

1.In mod obligatoriu se precizeaza: metoda de contact, disponibilitatea de a trimite in alte localitati, pretul care se cere, daca e negociabil sau nu.
2.Deschideti topic pentru fiecare produs, nu postati 1000 de produse de care doriti sa scapati intr-un singur topic.
3.Titlul topicului trebuie sa fie unul SEMNIFICATIV. 
4.Nu postati produsele voastre in topicurile altora, indiferent de motiv.
5.Este interzisa reclama ieftina precum "intrati pe site-ul XYZ ca sa vedeti lista completa si preturile".
6.Este interzisa vanzarea produselor in sistem de licitatie ("nu stiu cat face" sau "astept oferta voastra"). In acest sens, fiecare produs va avea obligatoriu un pret estimativ. Dupa caz, se va preciza daca suma ceruta e negociabila sau nu.
7.Este interzisa vanzarea produselor care nu va apartin PERSONAL. Nu vor fi acceptate scuze de forma "postez pentru un amic/vecin fara internet", "nu stiu, nu e a mea, e de la un prieten" sau "el mi-a spus ca merge, eu va spun ce mi-a zis el".
8.Este interzisa vanzarea de pirotehnice sau substante ilicite (etnobotanice, substante psihotrope active sau de orice alt fel). 
9.Este interzisa vanzarea de hackuri/cheaturi/OGC-uri/walluri/aimuri pentru orice fel de joc. 
10.Dovezile cu produsul trebuie postate în topic, nu pe privat
11.Nu aveti voie sa vindeti/cumparati conturi de sa:mp atat din comunitate, cat si din alte comunitati.
12.VITALCS nu este raspunzatoare pentru eventualele fraude(țepe).
13.Sunt permise recomandarile!
14. Topicurile inactive mai multe de o saptamana sunt mutate in coș. 

ATENȚIE! Nerespectarea modelului va fi sancționată cu mutarea topicului la coș.

Model cumpar:

Doresc sa cumpar:
ID de Contact:
Alte mentiuni:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users